Heeeeeeeej ;***
Jestem cała happy (jak to mówi moja mama) bo Martyśka (moja siostra) dodała mi na bloga tłumacza ;**. Kocham cię (wiem pierwszy raz to mówię) w sumie dodał to jej chłopak Sebastian ale mniejsza o to. Ważne że mam :)))
Dzisiaj piszę z kompa mojej Nati i nie mogę się przyzwyczaić do klawiatury (wiem myślicie pewnie teraz że każda taka sama,ale ja widzę różnicę )
Dzisiaj u Nati tak jak mówiłam wczoraj tzn.pisałam śpią: Pati,Wicia i Klaudia. Jej rodziców nie ma w domu i jest super !!!!
Będziemy malować paznokcie,oglądać filmy,gadać itp.
Nati ma mnóstwo lakierów z Miss Selene i nie wiemy które kolory wybrać : (to foto z netu,bo nati nie ma aparatu, ale wszystkie te kolory Natiś ma)
Już wiemy jakie chcemy kolory:
Ja-215
Nati-221
Klaudia-226
Pati-214
Wicia-228
Byłyśmy dzisiaj w centrum handlowym i kupiłyśmy sobie takie same :buty,bluzki z krótkim rękawkiem,szorty i dżinsy. Jutro może w coś z tego się ubierzemy i wyjdziemy tak na dwór razem z bratem Nati i jego kolegami (w tym mój kuzyn).
Dzisiaj w centrum handlowym widziałam takie cudeńko:
Mam kręcone końcówki i wyglądam w nich okropnie, a mama nie pozwała mi prostować włosów.
Dobra papa ;* idę oglądać film


2 komentarze:
Super blog
Zapraszam do mnie <3
Dziękuję ; ]
Obserwuję i liczę na to samo ;D
Świetny blog ; *
Prześlij komentarz