piątek, 15 lipca 2011

Dominika dzwoniła ;)

Hej tu znowu ja, Pindzia :)
Wygrałam 5 zł. Wiedziałam że mam rację i chciałam się założyć o więcej ale kuzynka nie chciała.

Dzwoniła Dominika i powiedziała, że może napisze jakąś notkę jutro albo pojutrze, ale to jest wieeeelkie mooooooooże . Mówiła, że poznała jakieś 2 dziewczyny: jedna to Kamila (13 lat), a druga Marysia (13 lat). Są to bliźniaczki i mieszkają w tym samym ośrodku co Domi. Pokój mają same, a obok ich tata ma ze swoją nową żoną i synem Dominikiem (10 lat). Dominik ma od dzisiaj spać z bliźniaczkami w pokoju, więc one idą wieczorem do Domi. Ma być ciekawie więc jutro napiszę długą notkę o tym co u Domi :) Jeśli zadzwoni oczywiście. U niej pogoda taka sobie dzisiaj padało i cały dzień spędziła z tatą i resztą a od 15:00 siedzi w pokoju z Kamilą i Rysią (Marysia). Jutro ma być u niej ciepło.

Dodam trochę fotek, ale zrobionych przeze mnie dawno temu:




Cześć ;)

5 komentarzy:

Kasiul ' a pisze...

To miło ^^
Fajne fotki ..;D

mkuczkowiak pisze...

Nominowałam cię do One Lovely Blog Award zasady;
- Podziękowania i link blogera, który przyznał wam tę nagrodę.
- Skopiuj i wklej logo na swoim blogu
- Napisz o sobie 7 rzeczy
- Nominuj 16 innych cudownych blogerów(nie można nominować
blogera, który wam przyznał nagrodę)
- Napisz im komentarz, by dowiedzieli się o nagrodzie i nominacji :)

Więcej informacji na moim blogu :)

Anonimowy pisze...

Nominuję cię do One Lonely Blog Awards :)
Więcej informacji znajdziesz u mnie :D

Pindziaaa ;* pisze...

nominuję cię do One Lovely Blog Award :
Więcej informacji na moim blogu :)

A.;* pisze...

Zapraszam do mnie ;
www.wlasny-swiat-mody.blogspot.com